Které letní boty zvolit?

S počátkem letní sezóny budeme muset vyměnit boty za lehčí. Ne každý si může dovolit nosit žabky nebo sandály každý den. Mnoho žen si klade otázku, jakou letní obuv zvolit, aby byla zároveň vzdušná, pohodlná a elegantní. Výrobci nás každý rok zaplavují nabídkami novějších a novějších modelů obuvi. Jak vybrat ty nejlepší pro letní sezónu podle příležitosti? Co hledat?


Letní obuv vhodně vybraná pro tuto příležitost


Není nic horšího než oblečení, které není vhodné pro tuto příležitost. Bohužel ani v nejteplejším dni si nemůžeme dovolit nosit žabky na elegantní schůzku. Pro takové příležitosti budou nejlepší sandály s nízkými nebo vysokými podpatky – podle vašeho vkusu. Boty s otevřeným podpatkem jsou někdy považovány za neelegantní, proto byste měli zvolit částečně uzavřené sandály. Mokasíny nebo baleríny jsou méně vzdušné, ale velmi pohodlné řešení. Jsou ideální pro dny, kdy musíme strávit dlouhé hodiny na nohou a nechceme chodit v patách. Pro lidi, kterým to nevadí, budou perfektní všechny druhy lodiček nebo vysokých podpatků.


Letní obuv pro méně formální příležitosti je typicky espadrilky nebo ploché sandály. Espadrilky díky charakteristické slámové podrážce dodávají každému stylu letní atmosféru. Ploché sandály jsou skvělé nejen na pláž, ale také do městského stylu. Nejoblíbenější každodenní obuv jsou tenisky a sneakersy. Poskytují největší pohodlí a pohodlí při nošení. Díky dokonalému uchycení díky tkaničkám se chodidla dobře drží. V létě mnoho žen ochotně volí tenisky vyrobené z materiálu, díky čemuž získáváme výjimečně vzdušnou, ale přesto vybudovanou obuv. Nejméně formální letní boty jsou žabky. Tento typ obuvi se vybírá nejen na pláž, ale také na denní bázi.


Jak správně vybrat letní boty


Boty by měly být především pohodlné. Právě tento faktor určuje, zda po nich toužíme sáhnout nebo skončit na dně šatníku. O pohodlí rozhoduje nejen správně zvolená velikost, ale také mnoho dalších faktorů. Během horkých dnů je materiál, ze kterého jsou naše boty vyrobeny, velmi důležitý. V případě méně elegantních bot by to měla být vzdušná látka a v případě elegantních modelů zvolit přírodní materiály, jako je kůže. Podrážka je také velmi důležitá pro pohodlí. Nemůže být příliš tenká, protože pod nohama cítíme každý kamínek. Rovněž by neměla být tuhá, aby neblokoval pohyby nohou.


Letní boty jsou těžká volba. Vysoké teploty nepodporují výběr uzavřené obuvi. Dodržováním výše uvedených rad jsme však schopni se vhodně oblékat pro tuto příležitost a zároveň být velmi pohodlní.