Obuv – trend a modely pro jaro / léto 2021

Obuv je velmi důležitou součástí každého stylingu. Aby celá věc vypadala dobře, stojí za to zajistit soulad mezi oblečením a botami. V dnešní době je v trendu mnoho druhů obuvi, které vyhovují široké škále stylů, takže na nákup bude vhodná doba.

 

Pastelové kovbojky na jaro

 

Jarní boty v boho stylu? Kovbojky ale ne v typických barvách tohoto typu obuvi. Současné trendy silně porušují klišé. Jdeme o krok dále od toho, co bylo módní na podzim a v zimě – nyní se zaměřujeme na pastelové barvy. Obuv v tomto stylu může mít pohodlný podpatek na nízkém sloupku a zajímavé vzory. Tyto typy kovbojských bot lze nosit pro jednobarevné stylizace, ale také dobře fungují s jinými barvami z pastelové rodiny. Na jaře a v létě bude velmi módní bělená růžová a citronová barva. Možná se pro vás kovbojské boty v tomto stylu ukážou jako zajímavá volba.

 

Sandály s pásky – ne jen na pláž

 

Trendy letní obuvi nesmí být kompletní bez sandálů s pásky. V současné době je obuv v minimalistické podobě velmi módní – trendovým řešením budou sandály s tenkými pruhy na jemné, ploché podrážce. Zajímavou možností budou také sandály na sloupku, které zvyšují výšku a jsou stále docela pohodlné. Tento model láká i nevěsty, protože na trhu najdete i bílé sandály v tomto stylu. Tvarově jemné jemné dámské sandály s tenkými řemínky se hodí k mnoha typům šatů – včetně svatebních.

 

Platformy, tj. Specifické boty na jaro a léto

 

Módní trendy jsou proti sobě, a tak je tomu i v případě obuvi. Jemné sandály jsou v trendech , ale stejně silný trend jsou silné boty na platformě. Tento typ obuvi má různé podoby – od espadrilek, přes sandály se širšími pásky, až po přezky a  dřeváky. Zajímavou variantou obuvi v nadcházející sezóně budou sandály na sloupku s platformou vpředu. Je to kombinace dvou trendů a dobrá volba pro lidi, kteří se ztotožňují s módou.

 

Jaro a léto ve světě obuvi: co si vybrat?

 

V současné době trh s obuví oplývá různými modely obuvi. Existuje mnoho možností pro ženy. Co je třeba vzít v úvahu při nakupování? Pohodlí by rozhodně mělo být prioritou, ale nemělo by se zapomenout, ve kterých stylech se mají vybrané modely obuvi používat. Denně budou nejlépe fungovat ploché typy obuvi, ačkoli mnoho žen se také cítí pohodlně v sandálech na sloupku nebo klínových podpatcích. Dobrou volbou mohou být také módní platformy, takže je nejlepší zkontrolovat, který model je pro vás nejpohodlnější.