Jak si vybrat dámské boty pro široká lýtka?

Někdy potřebujete v botách více svobody nebo máte plnší lýtka. Ve stacionárních obchodech nejsou boty pro větší ženy vždy k dispozici. Váš poslední nákup nebyl úplně úspěšný a hledáte novou dámskou obuv na podzim? Představujeme kolekci tipů, jak nakupovat boty online.

Není třeba říkat, že ženám se širokými lýtky bude obuv s elastickými klínky nebo z pružných materiálů snadnější a pohodlnější. Další výhodou mohou být šněrovací boty. Pokud chcete zeštíhlit lýtka, vyhněte se botám se zavinovacími pásky nebo botami, které těsně přiléhají k nejširší části lýtka.

 

Jak najdete správné  boty  pro široké lýtko online?

Prvním krokem při hledání dobře padnoucí boty je znát správnou velikost. Dámské boty se širokým svrškem poskytují objemnější střih, aby se do nich vešly kalhoty, punčocháče a legíny. Vzhledem k tomu, že mnoho značek nyní nabízí špičkové boty v různých šířkách lýtek, široké možnosti lýtka nikdy nebyly lepší. Chcete-li najít ten nejlepší pár, postupujte podle našich jednoduchých pravidel a vyhledejte dámskou obuv v internetovém obchodě.

 

Kupujete boty online? Změřte si lýtka!

Obecným pravidlem je, že pokud je vaše lýtko 15 palců nebo více, bude nejvhodnější široká lýtková bota. Chcete-li to rychle zjistit, posaďte se na okraj židle s nohou položenou na podlaze a nohou nataženou. Pomocí měřicí pásky změřte obvod celé lýtka. Není neobvyklé, že jedno lýtko  je větší než druhé, nezapomeňte tedy měřit oba a použít nejvyšší počet.

 

Pamatujte na funkčnost dámské obuvi

Nový pár bot může být stylovým doplňkem vašeho šatníku, ale nezapomeňte hledat i funkce, které kromě módy nabízejí i flexibilitu. Mnoho dámských  bot je navrženo s elastickým lemem nahoře, po stranách nebo vzadu na noze pro roztažení, aby se přizpůsobily plnějšímu lýtku.

 

Když nakupujete boty online, pamatujte na kvalitu

Pravá kůže a semiš jsou více než elegantní a hladký vzhled. Výhody nesyntetických tkanin jsou nespočetné, včetně přirozené prodyšnosti a pružnosti. Zatímco umělá kůže může zadržovat vlhkost (tj. Pot) a tuhost, pravá kůže umožní vašim nohám a nohám dýchat a také se časem protáhne, aby vám vyhovovaly.