Efektní obuv pro odvážné ženy

Většina dám věnuje obuvi velkou pozornost, protože vědí, že jsou často důležitější než oblečení. Určitě se vždy (nebo téměř vždy) hodí dobře, což se nedá vždy říci o oblečení, a kromě toho se s nimi můžete často zbláznit, i když je také vhodné se oblékat mírným tónem. Silným přízvukem jakéhokoli stylu mohou být zejména boty v silné, výrazné barvě.

 

Jaké boty si vybrat?

Pokud chcete vyniknout od ostatních žen a přidat styl vaší stylizaci výběrem neobvyklé výrazné obuvi, můžete si vybrat různé barvy. Jisté však bude, že jednotné barvy budou lepší než vzory, protože ty vycházejí z módy poměrně rychle, a kromě toho je výběr polky dot nebo květinových bot docela problematický, pokud chcete, aby dokonale odpovídaly stylu. Je také lepší být opatrný s neobvyklými barvami, které se rychle staly součástí globálních trendů, a pak stejně rychle zapomněly. Mluvíme například o jasných barvách nebo fluo barvách, které již nejsou příliš módní. Mnohem lepší volbou proto pro ženy, které se chtějí obléknout například, budou červené lodičky, která jsou vždy módní, takže je můžete použít bez ohledu na současnou módu. Totéž platí pro boty zlaté barvy, i když zlaté lodičky jsou riskantnější volbou – musíte vědět, s čím je kombinovat, abyste se vyhnuli přehnanému účinku.

 

zlaté lodičky

 

Jak nosit takové boty?

Boty ve výrazných,  barvách jsou k dispozici v různých verzích. Existují například červené lodičky  v tlumené formě, s jednoduchým střihem a tlumeným stínem, stejně jako ohromující jehly, například lakované. Situace je stejná u zlatých lodiček. Pro dámy, které se chtějí opravdu zbláznit, bude velkou volbou například obuv pokrytá třpytkami, která se krásně třpytí každým krokem, ať už v umělém nebo denním světle.

Základní pravidlo, které musíte vědět, je, že dnes se boty nemusí shodovat s barvou kabelky, a dokonce se nedá předpokládat, že by tomu tak mělo být. Pokud jde o možné kombinace, je to určitě příznivá situace. Co tedy kombinovat s výraznou obuví, například červenými lodičkami ? Je to docela klasická barva, takže takové boty budou vhodné i s velmi klasickým černým oblekem. V takové kombinaci bude obuv hrát nejdůležitější roli, takže může diverzifikovat stylizaci a přidat ženskému a dokonce i smyslnému charakteru.

Pokud jde o zlaté lodičky, je to trochu jiné. Je nepravděpodobné, že by tato barva fungovala ve formálních situacích, je vyhrazena na večer i na bezplatné východy. Je ideální pro léto, když šumivé boty krásně zdůrazňují opálení na nohou.