Pohodlné letní boty

Slunce je lákavé mimo okno. Přišlo jaro, svátky se rychle blíží. Nezáleží na tom, jestli jdeme na dlouhou cestu nebo do obchodu, abychom nakupovali. Vždy stojí za to mít pohodlnou obuv na nohou a vysoké letní teploty by nás měly povzbuzovat k investování do vzdušných bot na léto . Boty slip on  jsou skvělé řešení.

Nazouvací boty Slip on – to je ono!

Slip on – anglický idiom doslova znamená „vklouznout do něčeho“ A co to pro nás v tomto případě znamená? Rychle se obléknout, pohodlná obuv bez zapínání. Někdo může říci, že zavřená noha nedýchá. Nic nemůže být špatnější. Stačí si vybrat ten správný materiál , které skluzu na botách jsou vyrobeny, a je jich spousta. Kůže, bavlna, prolamované materiály zabrání potu při potu.

Boty slip on  dostupné na trhu v různých barvách a stylech, nemusí být nudné. Bohatá paleta barev, krajek, dekorací, cvočků – každá žena si najde pro sebe ten správný model. Díky jednoduchému střihu se tyto boty na léto  hodí do všeho a v šatníku bychom měli mít alespoň jeden takový pár.

Slip on – výhody

Proč se obtěžovat na vysokých podpatcích? Ano, mohou štíhlé nohy, ale někdy chodit v nich i na krátkou dobu, je pro naše nohy trápení. Postarejme se o ně a naše vlastní pohodlí. Boty slip on je pohodlné a lehké a vděčí za jejich jednoduchost. Po nasunutí se bota přizpůsobí k chodidlu a stabilizuje ji.

Další výhodou těchto dámských tenisek je jejich nadčasovost a všestrannost. Jsou vhodné pro všechny příležitosti: do kina, do tělocvičny, na kolo. Mohou být pohodlné a zároveň vypadat na nohou stejně elegantní jako boty na vysokém podpatku. Dlouhá sukně a pastelové boty na léto? Taková sada může vypadat velmi stylově. Čím více je barva obuvi utlumena (například černá nebo pastelová) a nízká podrážka, tím lépe. Když se chystáte na luxusní párty, můžete zvážit skluzu vyrobenou z lesklého materiálu nebo s kovovou špičkou. Díky flexibilní podešvi můžete v takových botách snadno jít na trénink, ať už pod širým nebem, v tělocvičně nebo v tanečních kurzech.

Kromě pohodlí je důležitou výhodou tohoto typu obuvi doba, kterou si oblékli. Nemusíme ztrácet minuty na komplikovaném upevnění, vázání nebo upevnění kolem kotníku. Stačí zasunout nohu dovnitř a jsme připraveni jít. Díky tomu se rozloučíme s problémem tření citlivé kůže na chodidlech. Tenisky lze nosit celé hodiny a nohy se neunaví.

Výhodou je, že tato obuv na léto je vhodná pro lidi všech věkových skupin. I starší lidé je chválí, hlavně kvůli kratší době oblékání.

Pokud jste tedy nosili pouze sandály s milionem řemínků, šněrované tenisky, zapínané boty, můžeme tyto vize odtrhnout navždy! To neznamená, že se musíme zbavit celé naší kolekce obuvi. Vždy stojí za to mít eso na rukávu. Když nám záleží na komfortu, spěcháme někde, nemůžeme se rozhodnout, které boty si oblékneme pro danou příležitost, nebo jsme dostihnutí obětováním sebe a chůzí v nepohodlných botách, skluzu na je skvělá alternativa. A i když zpočátku budou „na deštivý den“, bez nich nebudeme schopni žít včas.