Podzimní boty – ideální pro každodenní použití i pro skvělé výlety

Udělejte svůj outfit dne elegantním díky našim edičním botám. Vytvářejte klasické boty v botách nebo si oblékněte vysoké podpatky, aby vypadaly během dne příležitostně a koketně.

Mix stylů s botami!

Dopřejte svému stylu odvážný výraz díky párům bot s holýma nohama v kombinaci s denimovými džíny a kožíškovou  vestou. O víkendu vytvořte mimořádně pohodlný styl nazouvacích bot, šaty v áčkovém střihu a koženou bundu. Kotníkové boty na podpatku a sukně ve stylu boho jsou zase perfektním stylem pro zahájení nové podzimní sezóny ve velkém městě. Oblečte si džíny a odpovídající halenku, abyste na Instagramu dostali Vaše fotky styl. Nevypadají šněrovací boty odrazující? Nedělejte si starosti s obtížnými vázáními, postranní zip vám umožní snadno si obléci a sundat boty.

Kotníkové boty – ideílní boty? 

Kotníkové boty jsou boty, které můžete snadno nosit po několik sezón. Od každodenní práce do práce a spontánního nakupování až po vysoce kvalitní elegantní večeře v restauracích. Vyberte si z vysoce kvalitní kůže s poutavými kovovými akcenty, leštěného patentu s různými podpatky , a mnoha zvířecích vzorů. Kupte si své oblíbené černé, hnědé a šedé  od mnoha dalších dostupných na https://www.casnaboty.cz/

Z jakých materiálů jsou boty vyrobeny?

Všechny boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Vždy si můžete být jisti, že při každém nákupu získáte kvalitní obuv. Vysoké podpatky vyrobené z materiálů jako semiš, kůže, eko kůže a mnoho dalších. Všechny nabízené boty jsou pečlivě vyrobeny, což zajišťuje dlouhodobé nošení a pohodlí.

Při nákupu bot si uvědomte, že u některých párů budete pravděpodobně nosit ponožky, které mohou ovlivnit správnou velikost  boty. Při nakupování mějte na paměti, abyste měli vždu tu správnou velikost bot.

Jak se starat o dámské boty?

Správná péče o boty je jednoduchá, pokud máte ve svém arzenálu správné produkty. Kožené boty by měly být před nošením opatrně ošetřeny. Použití vodotěsného spreje a impregnace  na kůži je chrání před živly po mnoho let. Přiměřená péče o vysoké podpatky pomůže botám udržet tvar a snížit praskliny nebo rýhy v kůži.

Měli byste si také koupit výrobky pro péči o semišové boty. Semiš zůstane měkký jen na nějakou dobu bez péče. Použití semišového štětce může pomoci udržet semišový vzhled a eliminovat skvrny a nečistoty.