Jak si vybrat správné dámské boty na rande?

První rande může být vzrušující, nepříjemné a romantické, ale především je to ideální příležitost udělat dobrý první dojem. Je důležité ukázat, kdo jste, a udělat vše pro to, abyste se cítili pohodlněji s druhou osobou. Skvělý způsob, jak zaujmout je vzhled.  Od účesů po dobře zvolené boty. Které dámské boty byste si měli vybrat na rande?

Jak si vybrat správné dámské boty na rande?

Nevíte co přesně vybrat? Nebojte se, máme 4 tipy, které by vám měly pomoci:

 

  1. Vaše boty hodně závisí na celkovém vzhledu. Pokud máte na sobě džíny, můžete si vybrat boty nebo vysoké podpatky – alternativně sportovní obuv nebo boty k šatům.

 

  1. Kde je vaše rande a budete sedět nebo chodit? Pokud máte chuť na fantastickou večeři, můžete si vzít fantastické lodičky na vysokém nebo jehlovém podpatku.  Pokud se chystáte na procházku , zkuste nosit boty s polstrovanou podrážkou – to vám uleví nohu.

 

  1. Přemýšlejte o tom, co se může stát s počasím. Pokud je zima, teplé boty by byly moudrou volbou, protože kromě toho, že jsou pohodlné, jsou velmi stylové. Pokud je teplo, akcenty jsou lehké a vzdušné, přesto vypadají elegantně.

 

  1. Oblečte si boty, které vám vyhovují. Nejde jen o styl, ale také o pohodlí. Boty, které jsou „vychozené “, vám určitě dodají větší důvěru při prvním rande – zejména aktivní!

 

Kromě výše uvedených tipů se ujistěte, že vaše boty jsou čisté. Pokud se setkáte na podzim a v zimě, stojí za to mít s sebou mokrý kapesník, který si před vstupem do elegantních prostor otřete boty. Nezapomeňte být sami sebou – pokud jste  nikdy nenosila vysoké podpatky a necítíte se v nich nepříjemně, uvidíte to od prvních okamžiků.

 

Nejlepší dámské boty

Vysoké podpatky jsou přirozenou volbou pro většinu žen. Dobře navržené levné boty mohou zvýšit třídu jakéhokoli oblečení na vyšší úroveň. Vysoké podpatky vypadají nejlépe, když máte na sobě dlouhé kalhoty a sukně, protože často mají otevřenou nohu, takže vaše nohy budou vypadat ještě délší , zejména v dlouhých sukních.

Vysoké podpatky jsou ideální ke  kratším sukním , šatům a srolovaným džínám (do bot by měly být vloženy nohy v trubkových džínách). Jsou určitě nejlepší volbou pro rande na podzim a večer.

Baleríny jsou verzí pro ženy, které upřednostňují minimalismus ve stylizaci. Tyto boty vypadají skvěle s většinou oblečení. Mohou dobře ladit k sukním, kalhotám a šatům – dokonce i k šortkám. Jen se ujistěte, že si vyberete barvu, která nezasahuje do zbytku vašeho oblečení.