Nejlepší zimní obuv pro ženy. Podívejte se na 3 populární modely!

Zima je zvláštní doba – někteří ji mají rádi, jiní ji nenávidí. Její pohádkovou atmosféru však nemůžete popřít. Konec podzimu a začátek zimy je ten pravý čas na nákup nové boty. A zde vyvstává otázka: jaké dámské zimní boty si vybrat?

Jakou zimní dámskou obuv byste si měli vybrat?

Přiznejme si to: zima se blíží a sní sněhové bouře, rozbředlé a zasněžené ulice města. Ať už se chystáte na víkendový lyžařský výlet, nebo se jen snažíte dojít do práce bez sklouznutí na ledu, potřebujete pár sněhulí.

Nyní je více než kdy jindy snadné investovat do elegantních dvou páru sněhulí. Nemusíte obětovat teplo a pohodlí pro módní vzhled. Stylové boty jsou nyní odolné vůči povětrnostním vlivům a stávají se nepostradatelným prvkem šatníku. Obzvláště v zimě.

Dámské zimní boty – 3 populární modely

Jaké vybrat dámské zimní boty? Zde jsou naše 3 typy:

1. Dámské kozačky

Dámské kozačky jsou stále v popředí zimní obuvi. Není to překvapivé, jsou krásné, ženské, ideální pro silný déšť i ledový sníh.

Jak nosit vysoké boty? Legíny v kombinaci s kolenními botami vytváří pěkný outfit pro podzim nebo zimu. Chcete-li zachovat svobodu, vyberte si pár semišových nebo kožených bot. Pak přidejte objemný svetr, teplý klobouk a šátek. Tento outfit může být elegantní a pohodlný pro všechny ženy, a to zejména pro těhotné ženy.

Boty jsou pohodlné, elegantní a bezpečné. Nezapomeňte si koupit boty, které mají bezpečnou protiskluzovou podrážku.

Dámské kozačky

2. Sněhule

Zažijte své lyžařské sny v těchto útulných teplých botách , které přicházejí se šněrováním pro stabilizaci vaší nohy. Kožené zimní boty s nízkými podpatky a zatepleným vnitřkem jsou rozhodně nutností pro všechny ženy, které mají rádi teplo a pohodlí. Styl s nimi je také jednoduchý – vše, co potřebujete, je sportovní bunda, teplé kalhoty a čepici. Sněhule jsou k dispozici v mnoha barvách, i když nejoblíbenější jsou stále černé, hnědé a šedé.

3. Holínký

Zcela nepromokavé, ideální pro průlomové zimní období – když začíná tání a chodníky se promění v malá jezera! V zimě by nikdo nechtěl být mokrý, proto doporučujeme vybrat holinky, které se liší od těch starých. Nyní je to módní doplněk v šatníku každé ženy!

Holinky lze snadno kombinovat s džíny nebo hrubšími legíny. Doporučujeme také nosit teplé ponožky, pokud boty nemají zateplený vnitřek . Vyberte si perfektní holinky – černé, zelené, béžové, červené a možná s květinami nebo puntíky?

Napsat komentář