Dámské boty – jaké si vybrat na svatbu? Podívejte se na levné a módní návrhy

Svatba není jen důležitým dnem pro mladý pár, ale také pro pozvané hosty. Ačkoli se trendy svatebních výtvorů mění, pohodlné boty byly nepostradatelným prvkem po celá léta a umožní vám užít si spoustu hodin zábavy společně. Bez ohledu na to, zda si vybereme levné boty na svatbu na jaře, v létě nebo na podzim – jedinečné modely budou vždy vypadat elegantně.

Jaké levné boty na svatbu byste si měli vybrat?

Přestože je pokušení vybrat si módní model obuvi velmi silný, nezapomeňte se postarat hlavně o své vlastní pohodlí. Proto představujeme 5 nejoblíbenějších modelů obuvi na svatbu, z nichž každá si vybere něco pro sebe.

  1. Vysoké podpatky

Pro mnoho žen,  jsou podpatky nutností pro každý svatební styl! Nevěsty je nejčastěji vybírájí v bílé nebo nude barvě, i když existují i ​​barevné výjimky.

  1. Lodičky

Kombinace elegantních lodiček a pohodlného podpatku  – lodičky se ve velkém stylu vrátila do módních katalogů! Špičaté, kulaté nebo otevřené špičky poskytují mnoho možností, jak být kreativní 

levné boty

  1. Sandálky

Perfektní v horkých letních dnech. Sandály jsou praktické, elegantní a doplňují lehké svatební výtvory. Volba výšky podpatku závisí zcela na vašich preferencích. Nejčastěji jsou vybírány stříbrné, zlaté, béžové, černé a růžové sandály s tenkými pásky.

  1. Baleríny

Speciální nabídka pro vysoké ženy nebo ty, které dávají přednost ploché obuvi, ty které chtějí vypadat elegantně. Krajkové baleríny nebo zdobené krystaly nebo perlami vypadají úžasně!

  1. Tenisky nebo espadrily

Pro ty, kteří plánují neobvyklý svatební obřad a recepci, např. V parku nebo na pláži, je volba jasná. Pohodlné tenisky a espadrily se hodí zejména k rockovým a boho stylům.

Zakoupením obuvi doma můžete ušetřit spoustu času a peněz. Internetový obchod s obuví nabízí více modelů obuvi než klasický stacionární obchod. Díky tomu budete moci nabídku pečlivě analyzovat, porovnat modely, které vás zaujaly a získat slevu na nákupy.

 

Dámské boty – jaký materiál? 

 

Dámské boty se vyznačují řadou materiálů a barev. Modely se saténovým nebo matným povrchem se stávají perfektní volbou pro svatební obřad a následnou zábavu. Satin upoutá pozornost a často se dají kombinovat  s formálními kabelkami. Matná obuv (např. Vyrobená ze semiše) odpovídá klasickým modelůmve formě elegantních dlouhých šatů. Obuv s lakovaným povrchem je stále oblíbenější. Tento návrh se hodí k odvážným stylům – od krátkých červených šatů až po stále módní módní kombinézy pro ženy.

Bez ohledu na výběr modelu, barvy a provedení – stojí za to si koupit boty několik týdnů před obřadem, abyste si mohli zvyknout na nohu.

Napsat komentář